Ze zpráv

Tajemství Hollywoodu, které neměly vyjít na povrch (část druhá)

Za pozlátkem Hollywoodu se skrývá více než peníze, sláva, vystupování na červeném koberci či miliony fanoušků. Panuje tam obrovská povrchnost, týrání, podvody i malé zločiny.

Navštivte také:
Tajemství Hollywoodu, které neměly vyjít na povrch (část první)

Holywood

Zneužívání dětí

Predátoři v průmyslu byly po celá desetiletí veřejným tajemstvím. Někteří z nejlepších holywoodských producentů a hvězd doplatili na své nevhodné chování. Nedávno propuklo, že Kevin Spacey se údajně pokusil zneužít mladého 14-letého herce, a dětská hvězda Corey Feldman vždy mluvil o tom, jak ho jistý herec obtěžoval, když byl teenagerem. V návaznosti na Weinsteinův skandál našel Feldman odvahu pojmenovat svého údajného násilníka. Feldman obvinil herce Jona Grissoma z obtěžování již v 80. letech a uvedl, že Grissom se chlubil svými činy a na stránce Myspace uchovával o tom dvě fotografie. Toto je pouze jeden případ údajného nevhodného chování v průmyslu, ale mnozí se domnívají, že existuje více skrytých tajemství, které časem vyplavou na povrch.

Navštivte také:
Proč si nehrát se spiritistickou tabulkou?

Holywood

Drogy při filmování

Někdy stačí podat herci drogu, aby podal lepší výkon. Je známo, že Hollywood nemá problém zásobovat mnohé hvězdy jejich oblíbenou neřestí. Legendární herec Dennis Quaid odhalil, že měl závislost na kokainu dříve, než se stal hvězdou. Když se v roce 1974 přestěhoval do Los Angeles, s drogou sem-tam koketoval, ale věci se mu vymkly kontrole, když se stal slavným. Prozradil, že náklady na kokain jsou součástí rozpočtů filmů. Tvrdil, že drogu volně rozdávali při filmování, protože to byla norma a tak to dělali všichni. I Jack Nicholson upřímně promluvil o užívání drog. V rozhovoru z roku 1980 řekl: “Drogy nejsou problém,” a dopřál si je “i čtyři dny v týdnu”.

Navštivte také:
Pět šokujících případů, ve kterých hrál hlavní roli kanibalismus

Holywood

Ageismus

V Hollywoodu vzkvétá diskriminace podle věku, proto některé herečky cítí potřebu ubrat si několik let. Margot Robbie zavalila vlna odporu, kdy se online začaly objevovat informace o jejím skutečném věku. Měla však dobrý důvod lhát? Možná. Herečka Junie Hoang žalovala webovou internetovou filmovou databázi za odhalení jejího skutečného věku. V soudním sporu uvedla: “V zábavním průmyslu vládne mládí.” Jednoduchý způsob, jak obvinit webovou stránku je, že zničila její šance na hraní tím, že odhalila její skutečný věk. Soudní spor prohrála, ale případ upoutal velkou pozornost, jaký bujný ageismus je v Hollywoodu.

Navštivte také:
VIDEO: Nejzáhadnější zmizení v dějinách: vypařila se celá osada

Holywood

Nevěra

Herci tráví hodně času na natáčení, což znamená, že jsou dlouho bez svých partnerů. Není proto překvapením, že některé hvězdy podlehnou chvilkové slabosti. Některé románky skončí hned po natočení filmů, jiné se přemění na šťavnaté podvádění, skandály, plnohodnotné vztahy a dokonce manželství. Angelina Jolie navázala vztah s Bradem Pittem během natáčení filmu Mr. & Mrs. Smith. Pitt byl v té době ženatý s Jennifer Aniston a jejich vztah ztroskotal, když pronikly zprávy o aféře. Aniston podala žádost o rozvod a Pitt se později oženil s Jolie (dnes už spolu nejsou). Kristen Stewart je další hvězdou, která neodolala lásce na place. Přestože chodila s kolegou z Twilight ságy Robertem Pattinsonem, načapali ji jak se líbá s režisérem Rupertem Sandersem během natáčení filmu Sněhurka a lovec. To jsou jen dva příklady nekontrolovatelného podvádění ve filmovém průmyslu.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.