Ze zpráv

Tajemství Hollywoodu, které neměly vyjít na povrch (část první)

Za pozlátkem Hollywoodu se skrývá více než peníze, sláva, vystupování na červeném koberci či miliony fanoušků. Panuje tam obrovská povrchnost, týrání, podvody i malé zločiny.

Navštivte také:
Proč si nehrát se spiritistickou tabulkou?

Mafie

Na Hollywood můžete pohlížet jako na město plné pozlátka a honosného životního stylu, ale má za sebou temnou historii, o které mnoho lidí neví. Údajně mafián Mickey Cohen vedl hollywoodské podsvětí. V roce 1950 publikoval časopis Life článek “Trouble in Los Angeles” (Problémy v Los Angeles) zaměřený na Cohena a jeho nekontrolovatelné jednotky organizovaného zločinu, které řídili filmový průmysl. Toto je jedno tajemství, které by Hollywood určitě chtěl vymazat a jednou provždy na něj zapomenout.

Navštivte také:
Pět šokujících případů, ve kterých hrál hlavní roli kanibalismus

Castingový gauč

Dávno předtím, než se objevil skandál Harveyho Weinsteina, se v Hollywoodu mluvilo o castingovém gauči, který označuje situaci, kdy hvězdy dostanou úkol výměnou za sexuální služby. Megan Fox poskytla rozhovor pro GQ, ve kterém uvedla jak ji “hollywoodské legendy” pozvali na setkání a ona byla nadšená z této příležitosti. Ale když přišla, uvědomila si, že šlo pouze o záminku.

Navštivte také:
VIDEO: Nejzáhadnější zmizení v dějinách: vypařila se celá osada

Poruchy příjmu potravy

Tlak na to, aby vypadaly krásně a štíhle, způsobil, že některé herečky trpěly poruchami stravování. Když stojíte před reflektorem, ve skutečnosti to znamená, že jste pod drobnohledem veřejnosti nepřetržitě. Nejenže vás posuzují fanoušci a veřejnost, ale někdy i agenti a manažeři tlačí na herečky, aby shodily kila, byť nezdravým způsobem. Demi Lovato si vzpomněla jak se ve věku dvou nebo tří let podívala na své břicho a uvažovala, zda bude někdy ploché. S přibývajícími léty bojovala s poruchou stravování, která při těžkých životních obdobích vždy nanovo propukla. Herečka Naomi Watts prozradila, že v podstatě hladověla, aby na červeném koberci oslnila. Plus-size modelka Ashley Graham uvedla, že agent jí zamával 20 dolarovými bankovkami před obličejem a řekl, že pokud zhubne, může vydělat mnohem více.

Navštivte také:
Záhadná úmrtí známých osobností: Když je nejasností příliš (část první)

Najatí paparazzi

V roce 2016 jistý fotograf odhalil, že mnoho celebrit si předem dohazuje fotografování, aby měli lepší kontrolu nad obrazem, který o nich vytvářejí. Jednou z hvězd, které mají paparazziho na rychlé předvolbě v telefonu, je Kim Kardashian. Pravidelně mu píše textové zprávy a létá s ním po celém světě a také zkontroluje každou fotku před prodejem do časopisů samozřejmě předtím ji výrazně upraví ve Photoshopu. Celebrity to považují za pracovní vztah, který přináší prospěch všem, kteří se na něm podílejí. Fanoušci obvykle ani netuší, že “upřímné” fotografie jsou pečlivě připravené a schválené před zveřejněním.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.