VideoZáhady

VIDEO: Lidé spojovaní s UFO, kteří zemřeli za podezřelých okolností

Kolem UFO existuje stále mnoho konspiračních teorií. Ještě více jich však koluje kolem lidí, kteří se výzkumem UFO reálně zabývali. Někteří prý spáchali sebevraždu, jiní zemřeli při autonehodách a další po krátké či dlouhé nemoci. Jenže mnoho z úmrtí dodnes vyvolává otazníky.

Navštivte také:
VIDEO: 5 záhad, které stále čekají na odhalení

Ron Rummel – nainscenovaná sebevražda?

Jedním z nejkontroverznějších úmrtí je smrt Rona Rummela, který měl zkušenosti jako zpravodajský agent letectva a byl vydavatelem časopisu Alien Digest. Některé z témat v časopise se týkaly myšlenky, že mimozemšťané jsou skutečně na Zemi a plánují využívat lidi jako „zdroj potravy“. Mnozí v komunitě UFO tyto představy odmítali. V srpnu 1993 však Rummel zemřel – šlo o zjevnou sebevraždu, při které se střelil do úst. Brzy se objevila konspirační tvrzení, která tvrdila, že na hlavni pistoli nebyla krev ani otisky prstů na rukojeti. Dopis na rozloučenou prý psal levák, přestože Rummel byl pravák. Podle některých ho umlčeli, protože se „přibližoval k pravdě“.

Ron Johnson – otrávili ho?

Další tragickou smrtí, kterou někteří označili za podezřelou, je smrt vyšetřovatele MUFON Rona Johnsona. Oficiálně utrpěl náhlou mozkovou příhodu na setkání Společnosti pro vědecký výzkum v Texasu v červnu 1994. Johnson, který měl 43 let a nedávno absolvoval lékařskou prohlídku, na setkání náhle zalapal po dechu a odpadl. Ještě znepokojivější bylo, že mu zfialověla tvář a z nosu tekla krev. Přestože oficiálně určili jako příčinu smrti mrtvici, někteří si mysleli, že je za tím víc. Několik lidí si vzpomnělo, že pár vteřin před náhlým kolapsem a smrtí se napil z plechovky se sodou. Vzhledem k jeho angažovanosti ve vyšetřování UFO a zkušenosti s prací s pokročilou technologií s několika korporacemi se někteří ptají, zda v nápoji nebylo něco, co mohlo způsobit reakci, která může připomínat mrtvici.

Navštivte také:
VIDEO: Děsivé obrazy, které ve vás vyvolají strach

John Mack – srazili ho úmyslně?

John Mack je bezpochyby jedním z nejdůležitějších lidí ve výzkumu UFO a mimozemských únosů, a to i téměř dvě desetiletí po jeho tragické smrti. V roce 2004 jej v Londýně srazil opilý řidič. Důvěryhodnost jeho studia UFO a tvrzení o únosech mimozemšťany zvyšovala jeho pozice profesora na Harvardské univerzitě. Považují ho za jednoho z prvních „akademiků“, kteří se na taková tvrzení dívali s vážnou myslí – a dělal to veřejně. To, že Mackova smrt není náhodnou tragickou nehodou, proto v kruzích UFO zpochybňují mnozí.

Ann Livingstonová a podezřelá rakovina

Vyšetřovatelka UFO a členka MUFON Ann Livingstonová zemřela v roce 1994 na rychle působící a agresivní formu rakoviny vaječníků. Kolegové a blízcí přátelé si začali klást otázky, zda její tragická smrt nemůže souviset s pozorováním UFO a následným setkáním s „Muži v černém“. Zmíněný incident se datuje do prosince 1992. Jednoho večera se její byt nedaleko letiště O’Hare v Chicagu náhle rozsvítil „stříbrno-bílým zábleskem“. O několik hodin později, do jejího bytu dorazilo několik „beztvářných“ entit oblečených podobně jako Muži v černém. O chvíli později omdlela a nevěděla, co se stalo dál. Jakkoli bizarně to mnohým může znít, někteří vědci se domnívají, že její nemoc byla výsledkem tohoto zvláštního setkání.

James Forrestal – vyhodili ho z okna?

Těsně před druhou hodinou ráno 22. května 1949 vyskočil ze 13. patra námořní nemocnice Bethesda v Marylandu úplně první ministr obrany Spojených států, který na funkci rezignoval teprve před několika měsíci. V době smrti se v zařízení léčil z deprese, ale podle některých, včetně jeho rodiny, nešlo o sebevraždu. Podle oficiální verze Forrestala naposledy viděl strážník, který ho zkontroloval v 1:45 ráno. Potom Forrestal opustil pokoj a zamířil do kuchyně, kde si udělal lano ze županu, které přivázal k nedalekému radiátoru a druhý konec kolem krku a vyskočil z okna. „Lano“ prasklo a on spadl. Těm, kteří zkoumali oficiální verzi však nesedělo několik věcí. Za prvé, provaz kolem jeho krku nebyl dostatečně dlouhý, aby dosáhl až k radiátoru a neexistoval žádný důkaz, že lano se s ním dostalo do kontaktu. Ještě podezřelejší je strážník, který měl službu, protože dříve v zařízení nebyl a přivezli ho jako náhradu na poslední chvíli. Řekl svou verzi, že viděl Forrestala živého a poté zmizel. Nejznepokojivější byly škrábance na okenní římse, které naznačovaly, že Forrestala vytlačili z okna a on se zoufale zkoušel držet římsy než spadl.

Navštivte také:
VIDEO: Nedávné úniky informací, které šokovaly celý svět

Phil Schneider a podivná sebevražda

Začátkem 90. let zahájil Phil Schneider sérii veřejných přednášek, kde tvrdil, že pracoval pro vládu Spojených států v různých podzemních zařízeních. Během nich se zúčastnil boje mezi podzemními mimozemšťany a vojenskou jednotkou. Dokonce tvrdil, že utrpěl zranění z futuristické mimozemské zbraně a měl jizvy, které několikrát veřejně ukázal. Jak si dovedete představit, mnozí se vysmívali jeho tvrzením, dokonce i lidé z komunity UFO. Jiní s ním však souhlasili a některé jeho projevy kolují po internetu dodnes. Oficiálně si Schneider vzal život 17. ledna 1996. Jeho tělo bylo nalezeno s kusem drátu několikrát omotaným kolem krku. Mnoho lidí, včetně členů jeho rodiny, odmítlo tvrzení o sebevraždě.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.