Bytosti a monstraVideo

VIDEO: Sériový vrah, kterého by nechtěli ani v hororu

Muž, který neměl žádné zábrany. I takovými slovy by se dal citlivějším povahám popsat muž jménem Jeffrey Dahmer. Ve skutečnosti to byl sériový vrah, který své oběti znásilňoval, mučil a po smrti zohyzdil. Uchýlil se i ke kanibalismu a nekrofili a nebýt jedné oběti, které se podařilo Dahmerovi utéct, možná by ho nikdy nechytili.

Jeffrey Dahmer se narodil 21. května 1960 a o 18 let později se vydal na krvavou cestu plnou zabíjení a násilí. Zaměřoval se výhradně na chlapce a muže a jeho brutální řádění trvalo až do roku 1991. Do té doby měl na kontě již 17 obětí.

Jeho zločiny vykazovaly opakující se rituál. Oběti nalákal na skleničku nejprve do matčina, a později do babiččina domu. Zde jim do nápoje nasypal uspávací prášek a když upadli do bezvědomí, znásilnil je, pak uškrtil a nakonec rozčtvrtil. Hlavy si jistý čas nechával jako trofeje, zbytků těl se zbavoval.

Zpočátku se choval jako tucty jiných sériových vrahů, kteří své oběti před vraždou znásilňovali, ale Dahmer později zašel ještě dál. Když se přestěhoval do vlastního apartmánu, začal se chovat zvrhleji.

Jednou z jeho obětí byl i prostitut Ernest Miller. Dahmer ho potkal na ulici a nabídl mu 50 dolarů, pokud s ním půjde do apartmánu. Miller nejprve souhlasil, když chtěl Dahmer přiložit ucho k jeho břichu a srdci a poslouchat činnost orgánů. Následně se však vrah pokusil provést na oběti orální sex a Miller mu řekl, že si bude muset připlatit. Dahmer souhlasil a nabídl mu nápoj, do kterého však rozdrtil dvě tabletky na spaní. Většinou používal více tabletek, v ten večer si však zapomněl koupit zásoby. Miller se proto bránil více než předchozí oběti, bohužel mu to však nepomohlo. Dahmer mu podřezal hrdlo a začal mrtvolu fotit v různých polohách.

Následně začal mrtvolu porcovat. Oddělil nejprve hlavu a když pokračoval v “práci”, střídavě si s hlavou vyprávěl a líbal ji. Některé části těla jako nohy, bicepsy a srdce si nechal a později je zkonzumoval. Zbytku se zbavil.

Dahmer posunul své řádění na další level když potkal Errola Lindseyho. Začalo to přesně jako s předchozími oběťmi. Oběť přišla do vrahova apartmánu, kde ji Dahmer zdrogoval. Pak se však postup začal vymykat zaužitému vzorci. Vrah oběť neuškrtil, ale vyvrtal mu díru do lebky a do ní nalil kyselinu chlorovodíkovou. Podle vlastních slov chtěl dosáhnout, aby byl muž v permanentním bezvědomí, ale nepodařilo se. Lindsey se probral a tvrdil, že ho bolí hlava a chce vědět, kolik je hodin. Dahmer ho opět zdrogoval a tentokrát už ho uškrtil a naporcoval. Nechal si jen hlavu a kus kůže, ale tu nakonec vyhodil také.

Olivera Lacy vrah přesvědčil, že mu zaplatí za nahé fotky. V apartmánu měli pohlavní styk, pak Dahmer oběť zdrogoval. Chtěl si Lacy nechat naživu déle, a tak se pokusil použít chloroform, aby ho udržel v bezvědomí. To však nezabralo, a tak se uchýlil ke svému oblíbenému škrcení a porcování. Tentokrát se už uchýlil i k nekrofili.

Jednoho z nejbrutálnějších sériových vrahů v dějinách chytili 22. července 1991. Dahmer tehdy potkal tři muže a zeptal se jich, zda má některý z nich zájem jít s ním do bytu a dát si pivo. Nabízel sto dolarů. Tracy Edwards souhlasil a když vkročil do apartmánu, hned ucítil zvláštní zápach kyseliny chlorovodíkové. Dahmer mu však úspěšně lhal, oba si tedy sedli na gauč a dali si pivo. Vtom se vrah zmínil, že má tropické rybičky v akváriu, a když Edwards otočil hlavu, Dahmer mu dal na jedno zápěstí pouta. Avšak na druhé se mu to už nepodařilo. Zatáhl však oběť do ložnice, kde popadl nůž a řekl muži, že chce jen jeho nahé fotky. Edwards souhlasil, rozepnul si košili a řekl Dahmerovi, ať ho klidně nafotí, ale musí předtím odložit nůž. Dále mu opakoval, že jsou přátelé a rozhodně nemá v plánu utéct. Nakonec ho přesvědčil, aby si ještě v obýváku dali pivo. V nestřeženém okamžiku vraha silně udeřil a vyběhl z bytu.

Našel pár policistů a požádal je, aby mu odemkli pouta, které mu nasadil “jeden šílenec”. Klíček však nepasoval a tak Edwards zavedl policisty k Dahmerovi. Vrah pozval trojici dovnitř a přiznal, že skutečně nasadil muži pouta. Klíček od nich měl podle vlastních slov v nočním stolku, ale když se k němu vydal, jeden z policistů ho předběhl a v nočním stolku našel kromě klíčku i pár fotografií, které ho vyděsily. Byly na nich různé nahé mrtvoly. Ukázal záběry kolegovi a společně se vrhli na Dahmera, který marně kladl odpor. Během souboje vrazili do chladničky, která se otevřela. Ve spodní polici byla odříznuta hlava.

Po důkladnějším pátrání našli vyšetřovatelé dohromady 74 fotek lidských těl, čtyři hlavy, sedm lebek, dvě srdce, část ruky, torzo, vak s orgány, dvě celé kostry, pár rukou, dva mumifikované penisy a další tři trupy v kyselině. Soudní proces netrval dlouho. Dahmera soudili jako příčetného a usvědčily ho z 15 vražd prvního stupně. Ve Wisconsinu však nebyl trest smrti, a tak dostal doživotí. To ostatně trvalo tři roky. 28. listopadu 1994 ubil Jeffreyho Dahmer na smrt spoluvězeň, který tvrdil, že chtěl pomstít jeho oběti.

Videogalerie:

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.