VideoZe zpráv

VIDEO: Zmizela během výletní plavby: Udělali z mladé ženy sexuální otrokyni?

24. března 1998 Amy Lynn Bradleyová spala ve své kajutě na výletní lodi. Otec ji přišel v 5:30 ráno zkontrolovat, ale když uviděl, že Amy spí, nechal ji. Po půl hodině se vrátil a dceru už nenašel. Mladá žena za záhadných okolností zmizela, ale její fotky se později několikrát objevily na internetu.

Bradleyovi se 20. března nalodili na Floridě na loď Rhapsody of the Seas a měli se vydat na okružní plavbu po Karibiku. Výlet probíhal bez problémů, ale 23. března večer se Amy s bratrem Bradem rozhodli jít se pobavit na lodní diskotéku.

Brad později vypověděl, že Amy odešla z klubu s jedním ze členů hudební skupiny s přezdívkou Yellow. Hudebník zase uvedl, že kolem jedné v noci se rozdělili a Amy šla do své kajuty. To se shodovalo s tvrzením Amyina otce, který ji kolem půl šesté viděl v její kajutě. Žena tím pádem musela zmizet za velmi krátký čas, přibližně během 30 minut.

Když Bradleyovi zjistili, že Amy nemůžou najít, upozornili posádku lodě a prosili, aby Rhapsody of the Seas nekotvila v Curaçao tak, jak měla v plánu. Samozřejmě se báli, že pokud ženu někdo unesl, jakmile se plavidlo dostane ke břehu, šance na nalezení Amy rapidně poklesnou. Kapitán však odmítl.

Poté, jak loď zakotvila, ji důkladně prohledali. Mnozí pasažéři se však vydali na pevninu dávno předtím, než pátrání skončilo. Bradleyovi měli podezření, že ve zmizení jejich dcery měli prsty členové posádky. Ti podle Brada věnovali Amy v předchozí večer mimořádnou pozornost. V úvahu tak začala přicházet možnost, že někteří členové posádky propašovali ženu z lodi a udělali z ní sexuální otrokyni.

Jak se ukázalo, obavy Bradleyových nebyly neopodstatněné. Vyšetřování v následujících letech ukázalo, že mnoho obyvatelů i turistů Curacaa Amy viděli. V srpnu 1998, pět měsíců poté, co zmizela, viděli dva kanadští turisté ženu odpovídající Aminu popisu na jedné z pláží. Na rameni měla vytetovaného tasmánského ďábla s basketbalovým míčem, na kříži měla Slunce, na pravém kotníku čínský symbol a nad pupkem ještěrku.

V roce 1999 zase jeden z příslušníků amerického námořnictva navštívil bordel v Barbadosu a tvrdil, že se setkal s Amy, respektive s ženou, která se za ni vydávala. Měla mu říct, že se jmenuje Amy Bradleyová a prosila ho o pomoc. Podle jejích vlastních slov nesměla bordel opustit.

O šest let později údajně obyvatelka Barbadosu střetla Amy na toaletách jednoho ze supermarketů.

Amy Lynn Bradleyová

V roce 2005 dostali Bradleyovi emailem fotografii ženy, která se podobala na jejich dceru. Žena ležela na posteli ve spodním prádle. Záběr objevil člen organizace, která se zabývá sexuálním otroctvím, na jedné ze stránek pro dospělé. Nebyl si však jistý, zda jde o Amy.

Případ je stále otevřený a FBI se zmizením Amy Lynn Bradleyové aktivně zabývá. Žádné nové důkazy se však už po 20 letech neobjevují, a to navzdory odměnám, které nabízejí Bradlyeovi i FBI.

Videogalerie:

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.