ZáhadyZe zpráv

Krvácející dům v Atlantě – dodnes nevyřešený případ

V září roku 1987 se v domě manželů Winstonových v americkém městě Atlanta odehrál neobyčejný úkaz, který obletěl celý svět. Manželé, kteří žili v domě 22 let, potvrdili, že za tuto dobu se v jejich domě nic mimořádného neudálo, a proto si neumí vysvětlit, proč začal jejich dům z ničeho nic krvácet.

Navštivte také:
VIDEO: Příběhy z Antarktidy, které naženou husí kůži

Tento fenomén zkoumali špičkoví policejní vyšetřovatelé, parapsychologové i senzibilové, ale záhadu krvácejícího domu se jim nikdy nepodařilo objasnit. Co se tedy v tomto domě v jeden zářijový den událo?

Vypadalo to na vraždu…

Všechno to začalo 8. září 1987, kdy Minnie Clyde Winstonová vyšla z vany a všimla si, že z podlahy v koupelně začala z ničeho nic vytékat červená tekutina. Ihned zavolala svého manžela Williama, který si tento zvláštní jev neuměl vysvětlit, protože jak oba usoudili, červená tekutina by mohla být krev.

Navštivte také:
VIDEO: TOP 5 filmů, o kterých se tvrdí, že jsou prokleté

Zavolali proto policii, které popsali, co se v jejich koupelně děje. Po příchodu policie, se kterou přišli i kriminalisté, bylo zjištěno, že červená tekutina podobající se krvi nevytékala jen z podlahy v koupelně, ale do červena byly zabarveny i stěny v dalších čtyřech pokojích i stěny sklepa. V prvním momentě to vypadalo na vraždu a celý dům byl označen jako místo nějakého zločinu.

Krvácející dům v Atlantě – dodnes nevyřešený případ

Policejní vyšetřovatelé však ani po velmi důkladném prohledání domu, včetně podlahy a stěn nic podezřelého nenašli. Nebyla nalezena žádná mrtvola ani zdroj odkud by červená tekutina mohla vytékat. Nenašla se ani žádná zvířata jako myši nebo krysy, ze kterých by údajná krev mohla pocházet. Kriminalisté proto červenou tekutinu poslali k rozboru a kriminalistická laboratoř jim potvrdila, že se skutečně jedná o lidskou krev a konkrétně o krevní skupinu 0.

Oba manželé však měli krevní skupinu A, takže o jejich krev se jednat nemohlo, navíc množství nalezené krve prý nemohlo být podle kriminalistů jen z jednoho člověka. Dům s adresou 1114 Fountain Drive, Atlanta se tak dostal do hledáčku všech významných amerických i bulvárních médií. Noviny The New York Times například učinily exkluzivní rozhovor s policejním nadporučíkem Horacem Walkerem, který novinářům řekl, že vyšetřovatelé se nemají čeho chytit a celý případ je i pro policii velkou záhadou.

Navštivte také:
VIDEO: Námořní katastrofy, které zůstaly ve stínu potopení Titanicu

Odkud pocházela krev?

O případ se začaly zajímat i desítky senzibilů a parapsychologů, kteří nabídli policii při vyšetřování svou pomoc. Kriminalisté v policejních záznamech nenašli žádné zmínky o tom, že by se v minulosti v tomto domě odehrál nějaký závažný zločin, takže v úvahu nepřicházely ani projevy ducha, který by takovýmto způsobem připomínal svou nevyřešenou vraždu, na což poukazovali senzibilové.

Krvácející dům v Atlantě – dodnes nevyřešený případ

Policisté se proto začali chytat každé maličkosti. V úvahu tak přicházela i ta možnost, že stěny domu musel někdo úmyslně postříkat krví, a tím někým mohla být dcera Winstonových, která pracovala v nemocnici a byla by tak schopna dostat se ke krevním konzervám.

Otázkou však bylo, kdy se takové něco mohlo odehrát, protože oba manželé by si toho museli všimnout už dříve a krev na stěnách by byla do pár minut zaschlá, ale po příchodu policistů tomu tak nebylo – krev totiž ve všech čtyřech pokojích po stěnách stékala a v koupelně dokonce vytékala z podlahy.

Krvácející dům v Atlantě – dodnes nevyřešený případ

Další, pro vyšetřovatele nejméně pravděpodobnou možností bylo to, že stěny domu si krví postříkali sami manželé Winstonovi, kteří tak chtěli vzbudit zájem nejen o sebe a svůj dům, ale také o pozornost svých dětí, které k nim chodily velmi zřídka.

Celý případ byl tak velmi zamotaný a policejní vyšetřovatelé nezískali žádné další stopy, které by potvrzovaly jejich hypotézy o něčí úmyslnosti. Po měsících vyšetřování, výslechu svědků a po všech možných analýzách, kriminalisté museli případ ukončit jako nevyřešený.

Záhada krvácejících stěn domu Winstonových v Atlantě je tak dodnes zahalena rouškou tajemství a nikdo tak neví, co se ve skutečnosti mohlo v domě odehrát. Byl to neobvyklý paranormální jev nebo jen něčí úmysl?

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.