Záhady

Pentagon tajně studoval „nadčasovou technologii UFO“

Čím více skeptiků popírá UFO, jako skutečnou věc, tím více důkazů, se na veřejnost dostává. Navíc naznačují, pro mnohé už nepřekvapivé informace a to, že UFO je nejen skutečné ale po celá desetiletí jej studují celosvětové vlády. Fakt potvrzuje dopis, který veřejnost neměla vidět. Dopis poslal bývalý senátor USA, Harry Reid, tehdejšímu náměstku ministra obrany Williamovi Lynnovi III. Mimo jiné se v dopise píše:

Pentagonův tajný program o UFO uskutečnil sérii vyšetřování „exotických futuristických technologii“…

Navštivte také:
VIDEO: Projekt Blue Beam aneb skryté záměry NASA

Dokumenty týkající se šetření Pokročilého programu pro identifikaci hrozeb pro letectví (AATIP) potvrzují, že v USA tajně studovali technologie, které jim umožní v příštích desetiletích, vykonávat větší vojenskou kontrolu nad ostatními národy.

Koncem roku 2017 vyšel najevo „tajný“ vládní program, zaměřený především na zkoumání neobvyklých leteckých jevů a to zveřejněním videa, na kterém je vidět střet stíhačky F / A-18 Super Hornet s UFO, které podle výpovědi pilotů cestovalo velkou rychlostí i při neuvěřitelných poryvech větru.

Dopis obsahuje detail, odhalující účast Pentagonu ve studiích UFO a pokroků v technikách létání. Navzdory faktu, že výslovně se v dopise slovo UFO, či mimozemšťané nevyskytuje, není pochyb, že tomu tak opravdu je. Z dopisu vyplývá, že senátor nařídil posoudit míru „cizích hrozeb“ pocházejících z vesmíru. A to je pro příznivce konspirací jasným důkazem. Nemluvil přece o meteoritech, že ano?

Navštivte také:
MKULTRA: Zveřejní CIA zbylé soubory o svém projektu kontroly mysli?

V dopise se také senátor zmíní o velmi sofistikovaných konceptech, jako je kvantová mechanika, jaderná věda, elektromagnetismus, antigravitace a termodynamika. A takto zní varování v dopise, který získal internetový server Las Vegas Now:

Tyto technologie mají potenciál využití, jako zbraně s katastrofálními účinky vůči protivníkovi.

Ve skutečnosti jsou pokroky, díky technologiím studovaným v rámci programu AATIP tak „citlivé“, že senátor navrhne přísnější kontrolu ze strany ministerstva obrany vytvořením pověření „Úroveň SAP“ (speciální přístupový program), tak aby tyto informace byly nadřazeny úrovni TOP SECRET.

Navštivte také:
Teorie o smrti Marylin Monroe

V dopise se také uvádí: „bylo dosaženo značného pokroku při identifikaci několika vysoce citlivých nekonvenčních nálezů, souvisejících s leteckým a vesmírným prostorem.“

„Výsledky AATIP nakonec budou nejen přínosem pro vládu Spojených států, ale věřím, že budou také přímo prospěšné ministerstvu obrany způsobem, který si nedokáží ani představit.“ napsal. „Technologický náhled a získané schopnosti poskytnou USA zřetelnou výhodu před případnými zahraničními hrozbami a umožní USA zachovat své postavení jakožto světového vůdce.“ Samozřejmě najdou se skeptici, kteří budou argumentovat, že tyto vize splní daleko dříve jiné mocnosti, jako je Rusko a Čína. Avšak toto je jasná narážka na to, že studie AATIP o fenoménu UFO pomohla zlepšit americkou leteckou technologii.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.