Video

VIDEO: Projekt Blue Beam aneb skryté záměry NASA

Před více než 20 lety Québecký novinář a konspirační teoretik Serge Monast tvrdil, že NASA má v úmyslu naplnit náboženství New Age technologicky simulovaným, druhým příchodem Antikrista. Novinář dokonce vydal knihu na toto téma s názvem Blue Beam Project. Monast v knize uvádí: „Pokud dokáže NASA uhánět vesmírem a předvádět svou neuvěřitelnou technologii, určitě dokáže i mnohem víc. Mise do vesmíru jsou jen zástěrkou a ospravedlněním pro mnohem hlubší účely.“ Kniha je rozdělena do čtyř kroků, kterým budeme čelit.

Navštivte také:
MKULTRA: Zveřejní CIA zbylé soubory o svém projektu kontroly mysli?

1.krok
Prvním cílem americké vládní agentury bude zmanipulování veškerých archeologických znalostí. V určitých lokalitách dojde k neuvěřitelnému zemětřesení, které povedou k falešným objevům“, tvrdí Monas a pokračuje. „Tyto objevy budou poukazovat na chyby v základních náboženských doktrínách, a přesvědčí velkou masu lidí o chybách ve všech náboženstvích, postupně věřící ztratí doslova půdu pod nohama.“ Autor knihy poukazuje na realizaci psychologické přípravy tohoto kroku, které již započaly. „Tato etapa probíhá zřejmě už nyní. Ohlupuje nás televize, ruší se zavedené vzdělávací systémy, a mravní a kulturní úroveň lidstva postupně upadá.“ Monast věří, že všechny tyto sci-fi filmy jsou určené jen k vymývání mozků, a jsou zbraní Nového Světového Řádu.

2.Krok
Během druhé etapy, bude lidstvu představena úžasná světelná show v atmosféře i nový mesiáš. Všichni tedy nabydou dojmu nového světového náboženství. Na mnoha místech planety budou lidé svědky laserové projekce holografických obrazů s 3D ozvučením. Obraz nového „boha“ promluví k lidem v jejich jazyce. Věřící budou uvedeni do transu a jejich vědomí přijme virtuální realitu za svou. Globální mystifikace vyvolá nepokoje na celém světě. Nový Mesiášův vzestup povede k duchovním válkám a beznadějnému zničení lidského života. Monast dále uvedl, že pomocí různých druhů kontroly mysli, budou podvedeni i ti nejinteligentnější jedinci.

Navštivte také:
Teorie o smrti Marylin Monroe

3.Krok
Třetí krok v knize Blue Beam Project se jmenuje „Telepatická dvoufázová komunikace“. Tato fáze se zabývá využitím umělé inteligence, která bude plošně působit na celou planetu pomocí odlišných druhů frekvencí. Tak by bylo možné dosáhnout kontroly mysli napříč celým světem. „Pokud lidé nevěří, že tento druh technologie existuje, nebo že jde o sci-fi, tak se sami vystavují nebezpečí,“ řekl Monast.

4.krok
Zpočátku poslední fáze, bude Organizace spojených národů informovat populaci o falešné mimozemské invazi, což mnohé přiměje použít jaderné zbraně, pro svou ochranu. Následně organizace pomocí elektroniky a technologií, vzbudí po celém světě dojem totálního chaosu a selhání, které mnohé dovede k hysterii, či sebevraždě.

Navštivte také:
VIDEO: Obsah nejvyhledávanějšího dokumentu FBI

Po dokončení všech 4 kroků už nebudeme ve světě, který dnes uznáváme. Lidstvo bude opět čelit diktatuře. Během takové vlády budou lidé s opačným názorem, podrobeni lékařským pokusům, nebo otrocké práci.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.