Záhady

Tajná podzemní základna v Dulce (část první)

Následující materiál pochází od lidí, kteří znají základnu v Dulce. Jsou to lidé, kteří pracovali v laboratořích, unesení, ti kteří byli na základnu dopraveni, lidé, kteří asistovali při stavbě základny, stavební dělníci, personál zpravodajských služeb (NSA, CIA, FBI apod.) a také badatelé UFO. Podle svědeckých výpovědí, je základna v Dulce mimozemská podzemní instalace, kousek od města Dulce v Novém Mexiku. Sahá téměř dvě míle pod Archuleta Mesa v Jicarillské rezervaci apačských indiánů. Říká se, že základna je první a hlavní společnou biogenetickou laboratoří vlády Spojených států a mimozemšťanů. Tvrdí se, že existují i jiné takové základny v Coloradu, v Nevadě a Arizoně.

Navštivte také:
UFO v Rendleshamu

Jde o údajné multi podlažní středisko, o kterém se říká, že sahá sedm pater pod zem a podle zpráv má centrální „HUB“ (komplexní souhrn služeb pro podporu růstu partnerských organizací a jejich byznysu), který je pod kontrolou bezpečnostních úředníků základny. Bezpečnostní úroveň potřebná k přístupu do různých sekcí vzrůstá jakmile se člověk chce dostat do nižších podlaží. Jedna osoba, co pracovala na základně, měla bezpečnostní označení ULTRA 7, naznačovala: „bylo tam sedm podlaží, ale není vyloučeno, že jich mohlo být více.“
Po celém komplexu jsou rozmístěny videokamery, kterých je přes 3000 a snímají nepřetržitě místa s vysokým stupněm bezpečnosti (vchody a východy). Existuje tam přes 100 tajných východů ústících poblíž nebo kolem Dulce. Mnoho jich je kolem Archuleta Mesa, ostatní vedou jižně okolo jezera Dulce a některé vedou až na východ k Lindrith. Sekce umístěné hluboko v komplexu jsou spojené systémem přírodních jeskyní.

Navštivte také:
Světla na planetce Ceres. Obývá ji inteligentní civilizace?

Tajné aktivity

Paul Benewitz ve svém studiu základny v Dulce ve zprávě napsal: „Vojáci vcházeli dovnitř a ven každé léto, což začalo v roce 1947. Místní domorodci si vzpomínají na totéž. Postavila se také cesta – přímo před lidmi z Dulce a nákladní auta dlouhou dobu zajížděla dovnitř a ven. Později byla cesta zatarasena a pak zničena… Označení na nákladních vozech byla společnost „Smith“ pocházející z Paragosa Springs v Coloradu. Taková organizace nyní neexistuje, ale v záznamech ano…. Myslím si, že základna, byla postavena pod krycím projektem dřevařské společnosti, avšak nikdy nepřevážela žádné klády. Pouze velká zařízení.“

Navštivte také:
Sebemumifikace: Praktika, při které mniši trpí

Město Dulce

V oblasti kolem Dulce se vyskytoval velký počet zohavených zvířat. Vláda a mimozemšťané používaly zvířata pro jakési zkoušky týkající se životního prostředí a zkoušeli na lidech vést psychologickou válku. Mimozemšťané také chtěli velké množství krve na genetiku a kvůli vyživovacím a dalším důvodům.
V knize „ET a UFO – oni potřebují nás, my nepotřebujeme je“ od Virgila „Posty“ Amstronga, autor popisuje jak jeho přátelé, Bob a Sharon se jednou v noci zastavili ve městě Dulce na večeři. „Vyslechli místní obyvatele, jak otevřeně a hlasitě diskutují o tom, jak mimozemšťané unášejí obyvatele z města z důvodů experimentů.“ Mimozemšťané si brali proti vůli občanů z Dulce jejich morčata a zaváděli jim do hlav a těl implantáty. Lidé z města z toho byli vystrašení a rozzlobení, ale zdálo se, že jim tyto „zdroje“ povolila vláda.
Nedávno byli účastníci „polního vyšetřování“ v oblasti blízko Archuletta Mesa konfrontováni dvěma malými „koulemi“. Všichni náhle onemocněli a museli z oblasti odejít.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.