Záhady

Tajná podzemní základna v Dulce (část druhá)

Přinášíme vám pokračování článku o tajné základně v Dulce.

Podlaží 1

Podlaží jedna, slouží jako parkování a garáže a pro údržbu a opravy. Zde parkují všechna vozidla střediska v Dulce. Nikdo neprojede dovnitř, aniž by jej nezkontrolovala bezpečnostní služba a navíc člověk musí předložit jak vjezdovou kartu, tak přístupové číslo. Říká se, že na cestě vedoucí do těchto garáží jsou magnetické senzory, stejné, jako jsou ty, které jsou rozmístěny kolem Area 51.

Navštivte také:
UFO v Rendleshamu

Podlaží 2

Zde se nacházejí garáže a depa pro vlaky, pro podzemní kyvadlovou dopravu tzv: shuttle, stroje pro ražení tunelů a je tu údržba a servis pro disk. Je to místo, kde parkuje nejvíce shuttlů. Většina z tunelových systémů vede k několika mimozemským podzemním základnám. Jsou to Area 19, Area 51, Plant 42, Green river Dungway, na Edwardsovu leteckou základnu, na Page, do arizonského střediska, na základny pod Taosem v Novém Mexiku, na Datil v Novém Mexiku, do Colorada Springs v Coloradu, do Creed v Coloradu, do Sandia, pak do Carlsbad v Novém Mexiku a také na mezinárodní letiště v Denveru a některé tunely také až do Los Alamos do podzemní základy, kde mají v držení špionážní letoun Aurora.

Podlaží 3

Toto podlaží čítá ubytovací kapacity a komplexní služby pro dělníky a testovací subjekty. Tato oblast je také hlavní řídícím místem, kde je umístěna většina počítačů a odkud se řídí celá základna.

Podlaží 4

Podlaží 4 se zabývá výzkumem lidské aury, jakožto i všech aspektů telepatie, hypnózy a snů. Někteří říkají, že zde vědí, jak oddělit bioplazmatické tělo od fyzického těla, aby se do něj umístila podstata (matrix) životní síly mimozemské entity po odstranění „duše“ – podstaty (matrixu) životní síly člověka.
Zde, jak kolují zprávy, byli schopni uvolnit (zpřístupnit) telepatii a psychiku umožňujíce lidem a zvířatům používat sílu, aniž by potřebovali svaly v těle.

Navštivte také:
Světla na planetce Ceres. Obývá ji inteligentní civilizace?

Podlaží 5

Toto patro ukrývá ubytovací prostory pro rasy „Šedých“ a pro rasy „Reptoidů“. Tyto dva druhy žijí na základně po více jak tisíce let, pro upřesnění: Všichni se využívají k výzkumům jak pro jejich vlastní, tak i pro ty lidské.

Podlaží 6

Podlaží šest se soukromě nazývá „Hala nočních můr“ (Dům hrůzy). Zde jsou genetické laboratoře, kde se provádějí experimenty na rybách, tuleních, ptácích a myších, které jsou zeširoka pozměňovány od jejich původních forem. Jsou zde lidé s mnoha rukama a mnoha nohama a několik klecí a kádí lidských kreatur vypadajících jako netopýři dosahujících výšky až 7 stop. Mimozemšťané učili lidi genetice; věcem, jak prospěšným, tak nebezpečným. Toto podlaží je určeno také pro klonování Šedých, kteří se nemohou reprodukovat skrze normální metody a musejí se klonovat, aby udrželi stálou populaci.¨

Podlaží 7

I na sedmém patře se můžete setkat s lidmi v klecích. Řada za řadou, tisíce lidí, pozůstatků lidské směsice a embrya humanoidů uchovávána v chladných nádobách v různých stádií vývoje, nádrže s humanoidy. Jeden dělník říkal:
„Podlaží 7 je nejhorší. Často jsem se setkával s lidmi v klecích, obvykle zmatených nebo zdrogovaných, ale někdy křičeli a prosili o pomoc. Bylo nám řečeno, že jsou šílení, že je to beznadějné a jsou prý zapojeni do vysoce riskantních drogových testů v rámci léčení jejich šílenství. Bylo nám řečeno, abychom s nimi vůbec nikdy nemluvili. Zpočátku jsem této verzi věřil. Nakonec, v roce 1978, malá skupina dělníků odhalila pravdu. Tím začaly tzv. „Války v Dulce.“

Druhy Šedých

Většina mimozemšťanů se zdržovala na podlažích 5,6 a 7, přičemž jejich ubytovací podlaží bylo 5. Mimozemské druhy, které ovládají většinu komplexu jsou Šedí, zdegenerovaná rasa, o které se nyní uvažuje, že je nepřátelská vůči Řádu Nového Světa. V 50tých letech začali Šedí podnikat rozsáhlé množství lidských experimentů. V 60tých letech se tento poměr zrychlil a začali být bezohlední a zajímalo je jen to, co chtějí oni samy. v 70tých letech se jejich skutečné záměry staly zcela zřejmé, ale „Zvláštní skupina“ vlády je stále držela v utajení. V 80tých letech si vláda uvědomila, že již neexistuje proti Šedým žádná obrana. Takže se rozhodlo, že se veřejnost připraví na otevřený kontakt s mimozemskými bytostmi. Avšak v 90tých letech se nic takového nestalo a vláda Spojených států obnovila taktiku „neodhalování“ patrně z hrůzy, jak by reagovala veřejnost na to, že jsme nenávratně v područí. V pozdějších letech 2000 se začaly formovat i přes odpor vlády aktivity různých skupin, usilujících o odhalení a sestavujících aklimatizační programy pro lidskou populaci.
Možná, že spojenci, Reptoidé, jsou nepřátelskou rasou Šedých a jejich vztah je ve stavu napětí. Protože zatím jediní známí nepřátelé Šedých je jiná rasa Reptiliánů, a ti jsou na cestě k Zemi (Nibiru).
Thomas Castello, který se stal slavný protože ukradl to, co se nazývá „Písemnosti o Dulce“ říká, že na základně v Dulce je přes 18000 malých Šedých. Říkal také, jak se jeden jeho kolega setkal tváří v tvář s Reptoidem, který byl velký 6 stop a který se materializoval v jeho domě. Zdálo se, že Reptoid měl velký zájem o průzkumné mapy Nového Mexika a Colorada, které visely na zdi. Mapy byly plné barevných špendlíků a značek ukazujících místa vysokého výskytu UFO, opakovaných leteckých drah, místa únosů, prastarých rozvalin a podezřelých mimozemských základen.

Navštivte také:
Sebemumifikace: Praktika, při které mniši trpí

Jistý informátor řekl, že dědictví reptiliánských bytostí (Šedí, Reptoidé, Okřídlení draci s rohy na hlavě – klasický typ „stereotypních“ Ďáblů)…jsou vysoce analyticky a technologicky orientovaní. Mají vážný zájem o mechanické vědy a počítače, o bio-inženýrství a genetiku. Avšak zužitkovávání těchto oblastí je zavedlo k bezohledným experimentům, k naprostému pohrdání etických kodexů (morálních standardů) a empatie. Je také pravda, že s nimi pracuje mnoho lidských jedinců!
Zmiňuje se také o „Okřídlených dracích“, kteří jsou údajně nejblíže vrcholu mimozemské hierarchie. Jsou výše než „Ještěrčí lidé“ a Malí Šedí; z nich také vyplývaly následující jména monster: Muž můra (Můří lidé-Mothmen), Obludy (Gargoyles), Okřídlení hadi, Pterodaktoidé, Ciakars a Ptačí lidé (Birdmen). Tyto bytosti se zdržují výhradně v podzemních příbytcích.

Šedí se liší nejen výškou (3.5 až 4.5 stop), ale i rozdílným přístupem k lidem, liší se od agresivních až po diplomatické a inteligentní rasy.
Šedí vysokých typů jsou inteligentnější a citlivější v jejich přístupu, jsou technicky vyspělejší.
Šedí malých typů (3.5 stop) jsou kříženci, jeví se nepřátelsky a na lidský druh pohlížejí jako na čistě nižší druh, který slouží jejich účelům na experimenty. Ve srovnání s výše zmíněnými typy, jsou méně inteligentní.

1. Typ A: Běžní Šedí – přibližně 4 stopy vysocí,
2. Typ B: Vysocí Šedí – někde mezi 6 až 9 stop vysocí,
3. Typ C: Menší Šedí – přibližně 3 až 3.5 stop vysocí.

Typ A: Běžní Šedí
Je to běžný druh. Mají velké hlavy a jejich oči se cyklicky otáčejí, mají úzká ústa a žádné viditelné nosní štěrbiny. I přes jejich fyzické podobnosti, tato skupina Šedých se vlastně skládá z několika různých druhů, které není nutné zmiňovat a kteří pocházejí z různých částí naší Galaxie. Typ Šedých, zvaných také v literatuře jako „Zetas“ pocházejí ze souhvězdí Reticulum (např. někteří z hvězdy nám známé jako Gliese 876-c) a říká se, že mají humanoidními původ, zatímco ostatní rasy, např. ty, kteří pocházejí z Draco Orion a Ursa Maior (Velká medvědice), jsou rasou reptiliánů.

Typ B: Vysocí Šedí
Poměrně často jsou Typy A a Typy C doprovázeny jedním nebo více šedými Typu B: Velkými Šedými. Tento Typ je velmi podobný šedým Typu A, ale jsou o mnoho větší. Unesení jim často říkají „doktor,“ protože se zdá, že mají na starost lékařské procedury.
Jsou známy dva rozdílné typy Vysokých Šedých:
B1) ‚nosatí‘ vysocí šedí nebo tzv. „Eban.“ Jsou 6 až 9 stop vysocí a tvrdí se, že pocházejí ze systému Betelgeuse v souhvězdí Orion.
B2) běžní vysocí šedí: Jsou 6-7 stop vysocí a jsou v podstatě vyšší verzí typů A nebo C, i když se o nich někdy tvrdí, že mají reprodukční orgány. Mají podobný malý nos. Říká se, že pocházejí ze stejného souhvězdí jako šedí Typů A a C.

Typ C: Menší Šedí
O tomto druhu se říká, že jsou nejnebezpečnější ze všech šedých druhů. Pocházejí s Rigelu a Bellatrix v souhvězdí Orion (podle J.D. Stona, V. Valeriana) a jsou ve skutečnosti ještěří/reptiliánskou rasou.
Další typy druhů Šedých
Tato klasifikace je zjednodušená na 3 typy šedých, současného stavu. Val Valerian učinil v této záležitosti rozsáhlý výzkum a určil na 22 rozdílných typů šedých. Ostatní druhy Šedých se kterými se pozemští lidí také setkali jsou např.:
– tak zvaní „Oranžoví“
– „žoldáci“ z Bellatrix: genetická hybridní rasa, něco mezi rasou reptiliánských šedých a hmyzoidy, zkonstruovaných pouze k válečným účelům.

Více na: svobodnenoviny.eu

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.