ZáhadyZe zpráv

Úředník z NASA tvrdí, že mimozemský život existuje!

Thomas Zurbuchen asociovaný administrátor ředitelství NASA tvrdí, že je život mimo Zemi opravdu existuje.

Navštivte také:
Existuje na dně Bajkalu tajná základna UFO?

„Existuje život mimo Zemi? Myslím, že odpovědí na tuto otázku je ano, jen nevíme kde,“ řekl Zurbuchen během rozhovoru na Bostonské univerzitě. „Důvod proč si to myslím je jednoduchý. Podceňujeme charakter přírody, pochybovali jsem o možnosti existence vody nebo složitějších molekul mimo naši Zemi, přitom k jejich fungování a existenci stačí tak málo.“

Je to obyčejná logika. Vesmír kolem nás je tak nepochopitelně veliký, že někde tam venku musí existovat další podmínky pro život. Faktem ale zůstává, že pozemské podmínky ve vesmíru nezaručují život, tvrdí to biochemik Londýnské univerzity Nick Lane. Zároveň poukazuje na Zurbuchenův názor, který nemá žádné statistické odůvodnění.

Navštivte také:
Největší česká geologická záhada

Ať už je Zurbuchenova domněnka správná nebo ne, podle něj se nedočkáme žádných výsledků, dokud se nepřesvědčíme o tom, že je Země i nadále schopná udržet život. Zurbuchen totiž dostal i otázku ohledně osidlování jiných planet, a právě na ni odpověděl slovy „musíme udržet Zemi životaschopnou, jinak osidlování jiných planet není bezpečné.“

Na závěr také Zurbuchen poznamenal, že pokud nezačneme řešit klimatické změny, pak jediné, co mimozemšťané najdou, budou zbytky naší společnosti nikoliv prosperující planeta.

Zdroj: Fururism.com

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.