VideoZáhadyZe zpráv

VIDEO: Nevyřešená zmizení a vraždy: Co se ve skutečnosti stalo na místě činu?

Mnohá ​​úmrtí se stanou za nevysvětlitelných okolností. Takovými jsou i vraždy nebo zmizení, které skončily vyhaslým životem. Příběhy ze kterých mrazí, mají společné jedno. Záhadné okolnosti dones nikdo neobjasnil a pachatel zůstává celá léta neznámý a nepotrestán.

Navštivte také:
Vražedkyně z Nagyrévu zabily 40 lidí, zaměřily se na manžely

Nels a Annie Andersonovi


Noc 7. prosince 1924 měla být pro Nelse a Annie Andersonovy jako každá jiná. 43letý muž a jeho 39letá manželka vlastnili holičství na Minnesota Avenue v Billingsu ve státě Montana. Před závěrem uklidili a vzali si kabáty. Ven se však nikdy nedostali. Následující den policie našla Nelse a Annie rozsekané. Vražednou zbraní byla sekera, kterou pár používal ke štípání dřeva. Úřady nenašly žádné známky vloupání, loupeže či boje. Nikdo neví, jak mohlo k dvojí vraždě dojít. Nikdy nedošlo k žádnému zatčení, nikdo se nestal podezřelým a o téměř 100 let později je identita vraha stále neznámá.

Herman Ehrenberg

Tento případ je již více než 150 let a stále je zahalen tajemstvím. Narodil se v Prusku, bojoval proti Mexiku v Texaské revoluci a poté se vydal na západ, kde pracoval jako geodet a horník. Nakonec zbohatl ve zlaté horečce v polovině 19. století. V říjnu 1866 cestoval z Yumy v Arizoně na dostavníku do jižní Kalifornie. Měl v úmyslu koupit důl v oblasti San Bernardino. Měl sny, peníze a zdříml si v osadě Dos Palmas jihovýchodně od Palm Springs, kde najednou zaslechli výstřel. Nikdo dodnes neví, co se v osudnou noc stalo. Jen to, že šlo o loupež, po které zůstalo mrtvé tělo ambiciózního muže.

Navštivte také:
VIDEO: Zachycení duchů na kameře? Přesvědčte se!

Olga Maugerová


Děvčeti bylo 21 let, když se v srpnu 1934 provdala za bohatého ropného magnáta z Wyomingu Carla Maugera. Olga toho téměř okamžitě litovala. Na podzim napsala své sestře, že je s Carlem nešťastná. Koncem roku 1934 se pár vydal na túru do divočiny nedaleko Dubois ve Wyomingu. Olga si chtěla odpočinout a Carl šel dál. Když se o necelou hodinu vrátil, Olga byla pryč. Dal dohromady pátrací skupinu 300 mužů. Skupina se rozprostřela, aby se poohlížela po celé oblasti, ale nic nezjistila. Po několika dnech jejich pátrání zastavila sněhová bouře. Olgu už nikdo nikdy neviděl a nenašly se po ní ani stopy.

Celia van Zantenová


Dva bratři si o Vánocích roku 1971 užívali přírodu v Anchorage na Aljašce, když v místním parku našli do půl pasu nahou mrtvolu ženy. Šlo o Celii van Zantenovou. Celia byla 18letá žena, která zmizela cestou do obchodu. Případ nabral další spád, když forenzní vyšetřovatelé odhalili, že zmrzla. Detektivové si uvědomili, že zřejmě utekla útočníkovi, spadla a zmrzla. Policie nikdy nedokázala přijít na podezřelého. Nakonec policisté podezřívali sériového vraha Roberta Hansena. Ten se přiznal k zabití 17 žen na Aljašce v 70. a 80. letech. Ale přes ochotu diskutovat o svých vraždách Hansen nikdy nepřiznal smrt této ženy. Proto zůstává záhadou, co se vlastně stalo.

Navštivte také:
VIDEO: Nevysvětlené vraždy žen: Skutečně šlo o dokonalé zločiny?

Alvin Matlock

Alvin Matlock byl veteránem americké armády. Jako samotář a přírodovědec se uchýlyl na svou chatu v horách. Jeho rodina však byla znepokojena, když se o sedm měsíců později neukázal na večeři u příležitosti Dne díkůvzdání. Jeho matka chatu navštívila a zjistila, že je neobydlená. Nahlásila tedy jeho pohřešování. Jisté zprávy naznačovaly, že se v tichosti přestěhoval na Aljašku. Objevily se však i temnější zvěsti, že ho zastřelil manžel ženy, se kterou měl poměr. Nikdy nebyly nalezeny žádné stopy, ani tělo. Matlock jednoduše zmizel. Jeho zmizení nebylo nikdy vyřešeno.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.