Záhady

VIDEO: Nevysvětlené vraždy žen: Skutečně šlo o dokonalé zločiny?

Možná šlo o náhodné vraždy nebo o dobře promyšlené zločiny, po kterých nezůstala ani stopa. Faktem je, že k mnoha mrtvým ženám dodnes nepřiřadili žádného vraha a pachatelé zůstali na svobodě.

Navštivte také:
VIDEO: Příběhy divokých dětí, které nevyrůstaly mezi lidmi

Garnet Ginnová


Vraždy, při kterých zůstává pachatel neznámý, jsou nejčastěji fingovány jako sebevraždy. Tak tomu bylo i v případě učitelky ekonomie v malém městě Portlandu v Indianě. V únoru 1950 nepřišla do školy. Za pár dní našli v garáži její bezvládné tělo oběšené na opasku. Případ byl uzavřen jako sebevražda. O několik týdnů později rodina exhumovala její tělo a požádala o pitvu. Zde se zjistilo, že před oběšením byla uškrcená a nejméně sedmkrát udeřená do hlavy. Soused dokonce později přiznal, že v inkriminovaný čas slyšel křik, ale myslel si, že šlo o kočky. Policie nikdy nezjistila totožnost vraha.

Betty Gail Brownová


Koncem října 1961 trávila Betty pozdní noc studiem na Transylvania College v Lexingtonu ve státě Kentucky. Těsně před půlnocí se odhlásila z koleje, sedla do auta a odjela k rodičům. Jak už asi tušíte, tento příběh nemá šťastný konec. Vysokoškolačka byla udušená vlastní podprsenkou a bezvládné tělo bylo nalezeno v jejím autě. O čtyři roky později se muž z Oregonu přiznal k vraždě Betty Gail, ale poté své přiznání odvolal a unikl soudu. Detektivové nenašli žádnou stopu a případ dodnes zůstal nedořešený.

Navštivte také:
Lidé, kteří zkoumali paranormální jevy: Co našli?

Leoty Campová


Bylo ráno 10. července 1967. Dvě děti si hrály venku až do poledne. Když se vrátily domů na oběd, jídlo nebylo nachystáno. Namísto rozložených talířů našli jejich milovanou matku ležet na zemi se svázanými ústy, rukama a nohama. Někdo ji pobodal a nechal nůž v zádech. Děti utíkaly pro pomoc a po příchodu policie žena ještě žila. Na cestě do nemocnice však vydechla naposledy. Soused oznámil, že před vraždou viděl muže v černém Fordu Mustang zaparkovat nedaleko domu, ale vyšetřování nikam nevedlo. Vrah unikl spravedlnosti.

Marie Smithová

Vražda této ženy trápí coloradské policisty již 45 let. 20. listopadu 1977 byla 30letá žena nahlášena jako pohřešovaná a o šest dní později její tělo našli ležet v poli. Vyšetřovatelé potvrdili totožnost i fakt, že byla zavražděna. A to byl konec příběhu. Žádné stopy, nic, čeho by se dalo chytit. Policejní oddělení v Denveru stále považuje případ za aktivní a doufá, že jednoho dne najde jejího vraha, ale naděje je menší než šance vyhrát v loterii.

Navštivte také:
VIDEO: Strážci majáku beze stopy zmizeli, o jejich osudu se nic neví

Mary Schlaisová


Typické klišé jako z kriminální knihy. Studentka se rozhodla stopovat, protože neměla na cestu a chtěla si užít uměleckou výstavu. Neměla štěstí na řidiče, protože několik hodin poté, co odešla, zavolal muž v Minnesotě na policii. Viděl totiž, že někdo zaparkoval na kraji silnice a hodil do příkopu tělo. Mary byla více než 15krát bodnutá. Informace byly však tak strohé, že k ničemu nevedly, dokonce ani stopy DNA neurčily pachatele. Případ zůstává otevřený.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.