VideoZe zpráv

VIDEO: Zvrácení lidé, kteří dokázali utéct spravedlnosti (1.část)

Ne každé monstrum pyká za své činy. Bohužel některé zločince i chytí, jenže pokud chybí důkazy, dostanou se na svobodu. V právních systémech mnoha zemí existuje celá řada mezer a podivných norem, z nichž zločinci nejednou profitují. Toto jsou případy těch, kteří zůstali nepotrestáni.

Navštivte také:
VIDEO: Bockstenský muž zemřel před 400 lety, jeho smrt je ale dodnes záhadou

Carl Tanzler, nekrofilní lékař


Lékař Carl Tanzler se zamiloval do jedné z pacientek, Eleny de Hoyos. Jelikož trpěla nevyléčitelnou nemocí, za krátký čas zemřela. To však nezabránilo Carlovi svou lásku k Eleně rozvíjet i po její smrti. Zaplatil za její pohřeb, aby si mohl nechat klíč od hrobky. Později tělo přestěhoval do svého domu. Vyztužil ho dráty a pokožku navoskoval, aby s ním mohl manipulovat a zachovalo si tvar i po rozkladu. Jednotlivé části rozkládajícího se těla postupně nahrazoval, ženě kupoval oblečení, vařil jí, zpíval a dokonce jí vložil papírovou trubici mezi nohy jako provizorní vagínu, aby s ní mohl mít sex. Trvalo sedm let, než ho chytili. V té době však byl čin promlčen, proto nikdy nečelil obvinění za svůj nekrofilní románek. Dokonce měl tu drzost požádat rodinu, aby mu vrátila Elenino tělo. Samozřejmě, že odmítli – ale Tanzlera to nezastavilo. Zhotovil figurínu v životní velikosti a zbytek života přežil jako svobodný muž, sdílející dům s maketou mrtvé ženy.

Rick Gibson, kanibal z ulice

Rick Gibson je svým způsobem „umělec“, přestože na ulici nemaluje obrázky. Místo toho stojí uprostřed veřejných prostranství a pojídá lidské maso. Jelikož Anglie nemá specifický zákon proti kanibalismu, legálně už snědl jednohubky z darovaných lidských mandlí na Walthamstow High Street v Londýně či kousek mužského varlete. Jelikož zákony jsou na něj krátké, nejhorší, co se mu stalo byla pokuta 500 liber za „neslušnost“, když vyráběl náušnice z lidských plodů. Jenže nakonec lidé vzali zákon do svých rukou. V roce 1989 se Gibson pokusil veřejně rozdrtit živého potkana a použít jej k vytvoření obrazu. Opět technicky neporušil zákon, ale tentokrát ho dav vyhnal z ulic a zachránil zvíře dříve, než stihl dokončit své „umělecké“ dílo.

Navštivte také:
VIDEO: Derinkuyu: Podzemní město, které hostilo až 20 tisíc lidí

Mario Cimmarrusti, kněz a sexuální predátor


V letech 1960 – 1970 duchovní otec Mario Cimmarrusti sexuálně zneužil více než 250 chlapců ve věku od 13 do 18 let. Přestože se k činům přiznal, nestrávil ve vězení ani den. Cimmarrusti byl jedním z nejhorších násilníků ve skandálech sexuálního zneužívání katolickým duchovenstvem. Vytipoval si chlapce v pubertě a hrál si na „doktora“. Řekl jim, že musí prozkoumat jejich genitálie, zda se jim správně vyvíjejí a následně je přinutil k orálnímu sexu, zbil je a vyhrožoval jim, pokud o tom někomu řeknou. Představte si, že v církvi o tom věděli. Mnozí zneužívaní chlapci vypovídali, že během toho, jak je zneužíval, k němu do kanceláře vešli jiní kněží, ale pak prostě odešli beze slova. V roce 1992 když se kauza provalila, kněz se během psychologického vyšetření přiznal, že sexuálně zneužil 250 chlapců. Promlčecí lhůta však uplynula, a tak ho pustili. Z církve musel odejít, ale zbytek života přežil jako svobodný člověk. Zemřel klidně, ve spánku v roce 2013, ve věku 82 let.

James Sligo Jameson, zvrácený kanibal

Jameson se na konci 19. století přihlásil k expedici do Konga, údajně jako dobrovolník při výstavbě země. Ale lidé, kteří ho znali říkali, že jediné, co ho skutečně zajímalo, byl kanibalismus, o kterém mluvil při každé příležitosti. Jakmile dostal šanci, Jameson si od náčelníka jednoho z místních kmenů koupil desetileté děvče jako otrokyni. Potom ji přivedl do chatrče kanibalského kmene, kde prostřednictvím tlumočníka prohlásil: „Tohle je dárek od bílého muže, který chce vidět jak ji snědí!“ Holčičku následně přivázal ke stromu, rozpáral její břicho a nechal ji vykrvácet. Potom ji rozsekali na kousky a snědli. Po celou dobu Jameson vše fascinovaně pozoroval a namaloval vodovými barvami. Kresbu s popisem následně poslal do novin, ale žádné konsekvence z toho nevyplynuly.

Navštivte také:
VIDEO: Ďábelský pastor obchodoval s orgány, lidi nutil hladovět. Našly se masové hroby

Vince Li, bláznivý kanibal


V roce 2008 Vince Li v autobuse bodl a sťal Tima McLeana, muže, kterého předtím vůbec neznal. Cestující z hrůzy uprchli a Vinci Li si tělo nakrájel a pomalu zkonzumoval. Byl to strašný zločin, který otřásl světem, ale přesto byl v roce 2017 podmíněně propuštěn. Důvodem, proč se dostal na svobodu bylo, že byl prohlášen duševně nemocným a místo vězení byl přesunut do psychiatrické instituce. Jenže v Kanadě to znamenalo, že měl nárok na úplné propuštění, jakmile přestal být hrozbou pro ostatní. V únoru 2017 to takto psychiatři vyhodnotili a Li se dostal na svobodu.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.