Bytosti a monstraZe zpráv

VIDEO: Zvrácení lidé, kteří dokázali utéct spravedlnosti (2.část)

Přinášíme vám druhou část článku o zvrácených lidech, kteří unikli trestu. Pokud jste nečetli tu první, naleznete ji na tomto odkaze.

Navštivte také:
VIDEO: Bockstenský muž zemřel před 400 lety, jeho smrt je ale dodnes záhadou

Mitchell Johnson a Andrew Golden, dětští zabijáci


V roce 1998 Mitch Johnson a Andrew Golden ukradli devět zbraní a bednu plnou nábojů a ukryli se v lese před střední školou v Jonesboro v Arkansasu. Golden se pak vplížil do školy, spustil požární poplach a spěchal zpět do úkrytu. Když všichni vyběhli ven, oba spustili palbu, při které zabili čtyři děti a jednoho dospělého. Střelba však nebyla Johnsonovým prvním zločinem. Jen rok předtím ho přichytili při obtěžování dvouleté holčičky. Předvedli ho na policii, kde při výslechu nepopíral, že skutek spáchal, ale přesto ho propustili. Za rok zastřelil pět lidí a dostal trest jen sedm let vězení. Důvodem byl nízký věk. Johnson měl totiž jen 13 let a Golden 11 let. Od propuštění měl Johnson neustálé problémy se zákonem. V současnosti jsou oba kluci na svobodě.

“Není pochyb o tom, že chci opět jíst lidské maso,” řekl Sagawa v rozhovoru. „Je velmi chutné.”

William Seabrook, zvrácený spisovatel


Spisovatele Williama Seabrooka fascinoval okultismus, obzvlášť se mu líbila myšlenka voodoo zombie a kanibalismu. V roce 1920 se rozhodl, že ochutná lidské maso. Odešel do západní Afriky, kde žádal kmenového náčelníka, aby mu dovolil připojit se ke kanibalistickému rituálu. Náčelník ho však oklamal a dal mu sníst gorilí maso. Seabrooka to však neodradilo. Měl přítele, který pracoval v nemocnici a ten mu z ní dokázal propašovat lidské pozůstatky. Ty pak doma uvařil a uspořádal večeři pro přátele. Technicky, podle zákonů, nešlo o zločin, proto Seabrook zůstal na svobodě, dokonce popsal chuť lidského masa v jedné ze svých knih. Do vězení ho nedostalo ani to, že v soukromí své manželky a milenky držel celé dny připoutané, bičoval je a nutil jíst z podlahy jako zvířata.

Navštivte také:
VIDEO: Derinkuyu: Podzemní město, které hostilo až 20 tisíc lidí

Pedro Lopez, 300násobný vrah


Pedro Lopez strávil ve vězení 14 let. Mnohým se to možná zdá tvrdý trest, ale Lopez nebyl žádný drobný zločinec. Znásilnil a zavraždil více než 300 lidí. Zaměřoval se zejména na malé dívky, zejména ve věku od devíti do 12 let. Unesl je, znásilnil, uškrtil a pohřbil do masového hrobu. Když byl v roce 1980 zatčen v Ekvádoru, Lopez se přiznal k více než 300 vraždám a krátce nato policie našla masový hrob, který podpořil jeho verzi. Poslali ho do vězení na 16 let, ale za dobré chování ho předčasně propustili. Po propuštění na svobodu byl umístěn do Kolumbijské psychiatrické léčebny, kde strávil tři roky, a poté byl propuštěn, protože byl uznán za způsobilého znovu vstoupit do společnosti. Bohužel, jakmile ho pustili, znovu zabíjel. Dodnes po něm pátrají, ale od té doby ho nikdo neviděl.

Karla Homolka, bestiální matka


Karla Homolka a Paul Bernardo jsou dva z nejznámějších kanadských sériových vrahů. Dvojice se přiznala ke znásilnění a k vraždám nejméně tří lidí, ale připisují jim mnohem více obětí. Jejich zločiny jsou nepředstavitelné. Homolka zahájila své vražedné řádění tím, že nadrogovala vlastní dospívající sestru a darovala ji Bernardovi jako svatební dar. Dokonce se připojila ke snoubenci při znásilňování a vraždě, kterou natočila na video a totéž udělala mnoha dalším mladým dívkám. Bernarda sice odsoudili k doživotí, ale Homolka uzavřela dohodu o vině a trestu a po přiznání ke znásilnění, mučení a vraždě tří lidí strávila ve vězení pouhých 12 let. Propustili ji v roce 2005. Mezitím se provdala a měla další tři děti. Nejnenáviděnější sériová vražedkyně v Kanadě nyní žije ve městě Quebec, kde její tři děti chodí do místní veřejné školy, kde učitelé a rodiče přesně vědí, kdo je jejich matka a co spáchala.

Navštivte také:
VIDEO: Ďábelský pastor obchodoval s orgány, lidi nutil hladovět. Našly se masové hroby

Issei Sagawa, nevyléčitelný kanibal


Issei Sagawa spáchal jeden z nejhorších zločinů v historii, přesto je na svobodě. V roce 1981, po letech potlačování kanibalských tužeb, Sagawa nalákal spolužačku do svého bytu v Paříži a vstřelil ji do krku. Řezbářským nožem jí uřízl kousky hýždí a stehna, snědl je a pak znásilnil její mrtvé tělo. Přichytili ho, jak nese rozčtvrcené tělo v kufrech, aby ho zlikvidoval v jezeře. Když ho policie zatkla, přiznal se ke všemu a řekl: „Zabil jsem ji, abych snědl její maso.“ Francouzské soudy ho uznaly za šíleného a nezpůsobilého postavit se před soud a deportovaly ho do Japonska. Když byl Sagawa v Japonsku, francouzské soudy odmítly sdílet dokumenty, protože případ uzavřely a zapečetily. Jelikož japonské soudy proti němu neměly žádné důkazy, musely ho propustit. Sagawa se nejen ocitl na svobodě, ale stal se menší celebritou, poskytoval rozhovory a psal knihy, ve kterých popisoval zločin. A otevřeně přiznává, že plánuje znovu zabíjet. “Není pochyb o tom, že chci opět jíst lidské maso,” řekl Sagawa v rozhovoru. „Je velmi chutné.”

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.