Fotogalerie

Hotelové pokoje s temnou minulostí: Kdo v nich zemřel? (část druhá)

Když jste naposledy spali v nějaké hotelovém pokoji, napadlo vás, co všechno se v něm už odehrálo? Jelikož někdy je lepší nevědět, raději se tím ani nezabývejte a raději si užijte jeho komfort. Existují totiž hotelové pokoje, ve kterých se odehrály vraždy či sebevraždy. V těch se raději nikdy neubytujte. Přinášíme vám další dva takové hotely.

Navštivte také:
Bájný Orang Pendek: Může opičí muž opravdu existovat?

Sid Vicious
Zdroj: Shutterstock

Pokoj č. 100, hotel Chelsea

Nancy Spungenová byla přítelkyně Sida Viciouse, baskytaristy britské punkové skupiny Sex Pistols. Setkali se v Londýně v roce 1977 a začala jejich turbulentní aférka poháněná drogami. Po rozpadu skupiny v roce 1978 se pár přestěhoval do pokoje č. 100 v hotelu Chelsea v New Yorku. Ráno 12. října 1978 hosté slyšeli “ženské stony” vycházející z pokoje. Vicious telefonoval na recepci se žádostí o pomoc a když personál vstoupil do místnosti, našel Nancy ležet v koupelně. Krvácela po bodnutí nožem do oblasti žaludku. Viciouse našli omámeného na hotelové chodbě a po přiznání se k vraždě ho zatkli. Později svou výpověď změnil a tvrdil, že v době smrti přítelkyně spal. Proto Sida propustili na kauci, ale následně zemřel na předávkování heroinem v únoru 1979. Tehdy policie oficiálně uzavřela vyšetřování vraždy. Přátelé páru věří, že Nancy zabil při loupeži drogový dealer Rockets Redglare, který v noci údajně navštívil jejich pokoj a pak rychle zmizel.

Navštivte také:
Chlapec posedlý ďáblem? Mladík měl inspirovat tvůrce exorcisty

Whitney Houston
Zdroj: Shutterstock

Pokoj č. 434, Beverly Hilton Hotel

Během jednoho únorového víkendu v roce 2012 se udělovaly v USA ceny Grammy. Světoznámá zpěvačka Whitney Houston se ubytovala v hotelu Beverly Hilton, kde se připravovala na slavnostní večer. Večer si napustila vanu plnou vody a do koupelny si vzala i jídlo, alkohol a léky. Když se dlouho neozývala, asistentka vešla do koupelny a našla Whitney mrtvou. Whitney se neutopila, zabil ji smrtící koktejl alkoholu a drog. Portál TMZ informoval, že soudní lékař vyloučil utonutí jako příčinu smrti, protože v plicích zpěvačky nebylo dost vody. Pitva prokázala, že Whitney zabila kombinace Xanaxu, kokainu a alkoholu. Po smrti zpěvačky hotel telefonicky bombardovaly fanoušci, kteří si chtěli rezervovat nechvalně známý pokoj 434, a vykoupou se “vaně smrti”. Hotel proto pokoje přečísloval, aby zmátl všechny bláznivé fanoušky.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.