Fotogalerie

Hotelové pokoje s temnou minulostí: Kdo v nich zemřel? (část první)

Když jste naposledy spali v nějaké hotelovém pokoji, napadlo vás, co všechno se v něm už odehrálo? Jelikož někdy je lepší nevědět, raději se tím ani nezabývejte a raději si užijte jeho komfort. Existují totiž hotelové pokoje, ve kterých se odehrály vraždy či sebevraždy. V těch se raději nikdy neubytujte.

Navštivte také:
Bájný Orang Pendek: Může opičí muž opravdu existovat?

David Carradine
Zdroj: Shutterstock

Pokoj č. 352, Swissotel Nai Lert Park

Americký herec David Carradine († 72), kterého si určitě pamatujete jako Billa z dvoudílného filmu Kill Bill, zemřel v hotelu Nai Lert Park v thajském Bangkoku. Jeho smrt pravděpodobně souvisí s neobvyklými sexuálními praktikami. Tělo herce objevila pokojská. Když vstoupila do pokoje, našla mrtvé tělo viset, přičemž herec byl nahý a kolem krku, zápěstí a penisu měl uvázané tenké lano. Thajští vyšetřovatelé prohlásili, že příčinou smrti bylo autoerotické zadušení. Herec se pravděpodobně snažil o autoerotickou asfyxii, kdy člověk dosahuje orgasmu díky přiškrcování nebo přidušení. Po převezení těla do USA, americký patolog potvrdil zjištění thajské pitvy.

Navštivte také:
Chlapec posedlý ďáblem? Mladík měl inspirovat tvůrce exorcisty

Jimi Hendrix
Zdroj: Shutterstock

Apartmán v hotelu Samarkand

Jimi Hendrix byl hudební génius, jaký se nerodí každý den. Byl světovou kytarovou rockovou hvězdou. Avšak neustálé cestování a užívání drog si na jeho životě vybrali daň. Nikdo neví, jak přesně zemřel, ale našli ho ve vlastních zvratcích, kterými se pravděpodobně udusil. Osudné poslední hodiny života strávil v apartmánu v londýnském hotelu Samarkand s přítelkyní Monikou Dannemannovou. Hendrix, trpící nespavostí, přijal od Moniky hrst léků na spaní, po kterých se už nikdy neprobudil. Pitva ukázala, že si vzal osmnáctkrát vyšší dávku léku na spaní, jak bylo přípustné! Nic však nenasvědčovalo tomu, že by chtěl spáchat sebevraždu. Lékaři našli v Hendrixovo plicích neobvykle velké množství vína, ale jeho úmrtní list uvádí jako příčinu smrti vdechnutí zvratků.

Navštivte také:
Epidemie spavé nemoci: O jejím původu dodnes nic nevíme

Anna Nicole Smith
Zdroj: Shutterstock

Pokoj č. 607, Hard Rock Hotel Lake Seminole

Anna Nicole Smithová, světoznámá blondýna a zlatokopka, jejíž životní příběh dlouhá léta živil americký a světový bulvár, zemřela ve věku 39 let po kolapsu v hotelu. Byla známá jako modelka časopisu Playboy, tvář reklamy na džíny, někdejší manželka 89-letého ropného magnáta a hvězda vlastní reality show. Anna Nicole se ubytovala v hotelu Seminole Hard Rock na Floridě. Jelikož v té době trpěla žaludeční chřipkou a zápalem plic s horečkou, maximálně se vyhýbala paparazziům. Pitva prokázala, že zemřela na kombinovanou intoxikaci léky s chloralhydrátem, který měl hlavní podíl na její smrti. K neštěstí došlo ve snaze Anny Nicole navodit si úlevu v rozbolavělém stavu.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.