VideoZe zpráv

VIDEO: Bizarní zločiny, u kterých je těžko uvěřitelné, že se opravdu staly

Je pravda, že čas od času se vyskytnou zločiny, které jsou zpracovány Hollywoodem, ale existují i ​​takové, o kterých se veřejnost běžně nedozví. Nabízíme vám několik z nich.

Navštivte také:
VIDEO: Podle nejstarší Bible na světě nebyl Ježíš synem Božím. Byl vůbec ukřižován?

Hrozný suvenýr

Odsouzený vrah Jaime Osuna je zvláštní případ. Nejenže seděl v roce 2011 ve vězení na doživotí za mučení a vraždu 37leté Yvette Pennyové, nejenže pokračoval v násilí vůči svým spoluvězňům, ale jeho tělo, včetně obličeje, pokrývá tetování – všechny jsou věnovány Satanovi. 9. března 2019 umučil a zavraždil spoluvězně Luise Romera pomocí provizorního nože. Tělo zmrzačil: Romerovi odřízl hlavu a nařezal koutky úst, aby vytvořil pochmurný Jokerův úsměv. Ale co je nejvíce šokujícího, Osuna mu vyloupl oční bulvy, odřízl prst a část plicní tkáně a z těchto kousků si vytvořil náhrdelník, který u něho našli. Po přestěhování na psychiatrické oddělení státní věznice Salinas Valleys lékaři nabídli diagnózu – Osuna má antisociální poruchu osobnosti.

Navštivte také:
Úředník z NASA tvrdí, že mimozemský život existuje!

Oběť ze seznamky

Zůstaneme u krvavých zločinů, jakým je i tragický případ pětadvacetiletého Michigandera Kevina Bacona. Jeho spolubydlící vypověděla, že šel na rande, které si dohodl na populární seznamovací aplikaci pro homosexuály Grindr na Štědrý den v roce 2019. Bacon však na setkání s Markem Latunskim čelil tomu nejhoršímu, co se může člověku stát. Latunski, dnes jedenapadesátiletý, Bacona nejprve bodl do zadní části krku a když si uvědomil, že ještě žije, podřízl mu hrdlo. Potom tělo zavěsil hlavou dolů, aby z něho vytekla krev. Odřízl mu varlata, vypražil je a zkonzumoval. S tělem měl více plánů, které nestihl realizovat, neboť policie zločin odhalila. Podle článku v Lansing State Journal chtěl použít kostní moučku k pěstování tulipánů, obsah střev k pěstování kaštanů nebo broskví a ze svalů udělat sušené maso – jerky. Americká poštovní služba zachytila ​​balíček pro Latunského, který obsahoval dehydrátor.

Drahé účesy

Indičtí policisté odhalili pašerácký gang, který v březnu 2021 použil skutečně důmyslnou techniku, přestože ji špatně realizoval. Magroob Akbarali (39), Syed Ahamedulla (22), Santhosh Selvam (33), Abdullah (35) a Zubair Hassan Rafiyutheen (26) byli na mezinárodním letišti Chennai podezřelí, když si celníci všimli, že účesy Magrooba a Zubaira vypadaly příliš mohutně. Požádali je, aby si odstranili příčesky a úředníci našli tři balíčky zlaté pasty přilepené na oholených hlavách. Další balíčky zlata a cizí měny byly nalezeny v ponožkách a spodním prádle. Hodnota kontrabandu byla přibližně 380 tisíc eur.

Navštivte také:
Existuje na dně Bajkalu tajná základna UFO?

Chyť mě, pokud dokážeš… číst

Vyloupení banky v sobě nese určitou dávku romantiky – gangsteři z období velké hospodářské krize s šátky kolem obličeje vybíhají z banky, házejí kořist a zbraně na zadní sedadla svého Fordu Model 730, a když uprchnou policistům, v bezpečí si přepočítají lup. Toto však není jeden z těch příběhů. Michael Harrel (54) nejenže zapomněl na první pravidlo bankovní loupeže – nosit masku – ale zašel ještě o krok dále, aby zajistil, že ho na 100 procent identifikují. V roce 2019 Harrel vešel do banky v Clevelandu v Ohiu a podal pokladníkovi papír. Žádal peníze, jinak budou problémy. Pokladník vyhověl a podal lupiči částku 206 dolarů. Na druhé straně však bylo Harrelovo jméno a kontaktní údaje, protože jej napsal na papír z oddělení registru vozidel. Okamžitě ho zatkli.

Vražda na příkaz džinů

Když vrah tvrdí, že ho přinutila vraždit nadpřirozená bytost, člověk očekává, že bude řeč o ďáblu nebo démonovi. Občas vrah skutečně trpí nábožensky motivovanou psychotickou nebo schizofrenní poruchou. Na případu jednapadesátiletého Shabaze Khana z Burnley v Anglii je zvláštní, že dva džinové (nadpřirození duchové v islámské víře), kteří ho přinutili zabít doktorku Samanu Mira Sacharviovou (49) a její dceru Vian Mangriovou (14) se jmenovali Robert a Rita. Jasně, že tato výmluva byla nesmysl. Khan původně u soudu prohlásil, že je nevinný, ale stáhl tvrzení o účasti džinů a změnil svou obhajobu. Dále tvrdil, že užívá osm až deset léků denně a že jeho mozek se cítí o něco lépe.

Zdroj: BBC
Zdroj: BBC

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.