VideoZáhady
Trendy

VIDEO: Děsivé hřbitovy, na kterých byste nechtěli strávit noc

Strávit noc na hřbitově se zdá mnohým lidem morbidní. Existují však „fajnšmekři“, kteří tomuto koníčku holdují. Buď si rádi dělají na hřbitovech noční párty nebo loví duchy. Pokud toužíte po nějakém tom paranormálním jevu na hřbitově, máme tu pro vás pár dobrých tipů.

Navštivte také:
VIDEO: Bizarní zločiny, u kterých je těžko uvěřitelné, že se opravdu staly

Hřbitov Unie, Easton, Connecticut

Jedním z nejstrašidelnějších a nejstarších hřbitovů v Americe je malý hřbitov v Connecticutu, který vznikl nejméně před 400 lety. Díky strašení si získal takovou slávu, že dokonce i Ed a Lorraine Warrenovi z něj udělali případovou studii. Přes den je tichý, ale už při procházce cítíte těžkou energii a v noci tato energie ožívá. Vyšetřovatelé paranormálních jevů hlásí, že slyšeli a viděli duchy vojáků a dětí, ale pozornost lidí nejvíce přitahuje Bílá paní a „Red eyes“. Nikdo nezná původ Bílé dámy, ale podle příběhů je to žena, která zemřela při porodu, nebo manželka, kterou zavraždil její manžel a hodil do prohlubně za kostelem. Červené oči jsou o něco děsivější. Údajně jde o rozzlobeného ducha Earla Kelloga, který byl upálen na ulici ve 30. letech a projevuje se červeně zářícíma očima. Duch někdy pronásleduje lidi přes hřbitov a dýchá jim na krk.

Greyfriars Kirkyard, Edinburgh, Skotsko

Hřbitov Greyfriars Kirkyard ve Skotsku má strašnou minulost – a ducha. V 70. letech 17. století pronásledovali a soudili presbyteriány z náboženských a politických důvodů. Presbyteriánští Skotové chtěli svobodně praktikovat svou víru, což se tehdejšímu katolickému parlamentu nelíbilo. Za procesy s nimi nese zodpovědnost nemilosrdný soudce George Mackenzie. Uvěznil a potrestal více než 1 200 presbyteriánů na poli vedle hřbitova bez přístřeší, takže živořili v nejhorších podmínkách jen s přídělem 100 gramů chleba denně. Stovky lidí zemřely na podvýživu. „Krvavého Mackenzieho“ pohřbili v Greyfriars v obrovském mauzoleu, do kterého se v roce 1999 vloupal bezdomovec a lidé věří, že to uvolnilo zlého ducha – poltergeista. Fyzické útoky poltergeista se natolik zhoršily, že vedení areálu na jistou dobu zakázalo návštěvy hřbitova. Přehlídky nyní povolily s varováním, že může dojít k poškození fyzického a duševního zdraví.

Navštivte také:
VIDEO: Podle nejstarší Bible na světě nebyl Ježíš synem Božím. Byl vůbec ukřižován?

La Noria, Chile

Hluboko v chilské poušti Atacama leží La Noria, staré hornické město duchů se strašidelným hřbitovem. Nejenže byste nechtěli navštívit tento hřbitov v noci, protože je uprostřed spalující horké pouště, kde není zdroj vody, ale také proto, že je strašidelný. Životní podmínky obyvatel v době, kdy město fungovalo, nebyly ideální. Několik jich zemřelo předčasně a hřbitov opakovaně vyrabovali. V důsledku toho zůstaly rakve otevřené a roztroušené po areálu a lidské a zvířecí kosti leží v písku. Očití svědci dokonce tvrdí, že po západu slunce vidí hřbitovem bloudit duše, kterým nedopřáli klid.

Buckout Road, White Plains, New York

Buckout Road je údajně jedna z nejstrašidelnějších cest v New Yorku, kterou zvědaví dospělí a středoškoláci považují za výzvu. Když jdete po cestě, narazíte na malý hřbitov, tedy většinou jde o převrácené náhrobní kameny. Jeden z nich patří Johnu Buckhoutovi. Lidé hlásili zjevení, vybití baterií a všechno ostatní, co souvisí se strašením. Ale skutečný důvod, proč nechcete navštívit tento hřbitov v noci, je samotná cesta. Prý, pokud se odvezete k červenému domu na Buckout Road a třikrát zatroubíte, přijdou albíni kanibalové a napadnou vás. Abychom nezapomněli, na kopci oproti hřbitovu upálili tři čarodějnice a Isaac Buckhout zavraždil svou manželku a souseda ve svém domě.

Bachelor’s Grove, Midlothian, Illinois

Žádný strašidelný seznam hřbitovů by nebyl úplný bez Bachelor’s Grove. Možná jste už viděli fotografii ducha, která zde vznikla: žena sedí na náhrobním kameni s překříženými kotníky, oblečená ve starodávném oděvu. Říkají jí Madonna z Bachelor’s Grove a je to Bílá paní hřbitova. Lidé hlásili, že ji viděli v noci za úplňku s dítětem na rukou. Ale také hlásí zjevení domu, auta duchů ve stylu gangsterů ze 40. let a farmáře na koni, který tragicky zahynul v rybníku.

Navštivte také:
Úředník z NASA tvrdí, že mimozemský život existuje!

Highgate, Londýn, Anglie

Určitě nechoďte v noci ani na hřbitov Highgate. Lidé tam vidí upíry, kteří vysávají krev zvířat, jakož i „stvoření podobná skřítkům“, které se potulují po pozemku. Z tohoto důvodu lovci upírů vykopávali rakve, otevírali je a probodávali mrtvé dřevěnými kolíky. Tyto praktiky skončily v roce 1970. Lidé pozorovali na hřbitově i průzračného cyklistu a muže v cylindru. Kéž by se místo nich objevili slavní obyvatelé hřbitova, například Karl Marx či Douglass Adams.

Chase Vault, Barbados

Mrtví, by měli zůstat mrtví, ale duchové, kteří obývají Chase Vault, si asi myslí něco jiného. Od 19. století se rakve uvnitř hrobky pravidelně přesouvaly. Vždy, když ji otevřeli, aby do ní přidali další tělo, našli rakve rozházené. Představte si, co by s vámi duch udělal, kdybyste se rozhodli zde přespat.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.