Záhady

Video: Děsivá paranormální setkání: Tyto se opravdu staly

Toužíte po skutečné husí kůži? Pokud by vám po rameni poklepala smrtka nebo někdo čerstvě zesnulý, postavily by se vám i ty chlupy, které nemáte. A přesně to se stalo i hlavním postavám skutečných příběhů, které se setkaly s temným světem neživých.

Navštivte také:
VIDEO: 7 záhad, které navzdory snahám stále čekají na objasnění

Poslední sbohem

Kadeřnice Nina De Santo jednoho večera zavírala svůj kadeřnický salon v New Jersey, když uviděla jednoho ze svých zákazníků stát před vchodem. Nešlo přitom o běžného klienta, ale Michael se v průběhu let stal jejím dobrým přítelem a věděla, že prochází těžkým obdobím. Žena ho opustila kvůli jeho nevlastnímu bratrovi a on přišel ještě i o děti. Takže když mu v tu noc otevřela dveře, zdálo se jí, že je dokonce šťastný a opět se směje. Řekl však, že nemůže zůstat dlouho, ale chtěl se jen zastavit a poděkovat za vše, co pro něj udělala. Trochu si popovídali a pak se každý večer vydal svou cestou. Byl chladný sobotní večer v roce 2001. Pokud se vám zdá něco podezřelého, tušíte správně. Druhý den dostala Nina telefonát, že Michaelovo tělo bylo nalezeno předchozí ráno. Spáchal sebevraždu asi deset hodin před tím, než se přišel rozloučit do salonu.

Navštivte také:
VIDEO: Lidé, kteří vykonali strašné činy, protože jim to přikázal “Bůh”

Brána do pekla

V roce 2011 se Latoya Ammons a její tři děti přestěhovaly do domu na Caroline Street v Indianě. Téměř okamžitě Latoya vycítila, že něco není v pořádku. Večer slyšeli celá rodina kroky vycházející ze sklepa a skřípění dveří. Latoya našla svého nejmladšího syna ve skříni, jak si povídá s neviditelnou osobou. A ta ho měla posednout. Policejní inspektorka Valerie Washingtonová udělala rozhovor s rodinou v místní nemocnici a během rozhovoru byla svědkem, jak se Latoyin devítiletý syn plazil pozadu po zdi a stropě, udělal přemet přes svou babičku a přistál na nohou. Tehdy zavolali exorcistu Michaela Maginota, který vykonal v domě několik exorcismů a potvrdil, že se tam sešla pořádná skupina démonů. Rodina se brzy odstěhovala a dům zbourali v roce 2016. Nikdo ho totiž nechtěl koupit.

Tajemný telefonát

Koncem 60. let byla Simma Liebermanová zamilovaná a šťastná. Její přítel Johnny ji požádal o ruku a měli se oddát hned poté, co si najdou společný byt. Jednou pozdě v noci byla Simma v domě své matky, když zazvonil telefon. Simma slyšela Johnnyho jakoby z velké dálky. Spojení se brzy přerušilo, ale před tím rozuměla slova: „Miluji tě a už nikdy nebudu na nikoho zlý.“ Když mu zkusila zavolat, nedovolala se. Nakonec se probudila se zlověstným pocitem na hrudi. O několik hodin později obdržela zprávu od Johnnyho matky, že byl zavražděn předešlou noc, krátce předtím, než zavolal Simmě.

Navštivte také:
Děsivé předpovědi o apokalypse: Jedna se určitě naplní

Hlas nad střediskem

Příběh naříkající ženy je znám po celém světě. Původně jde o příběh z La Parva v chilských Andách. Právě zde se odehrál příběh Loly. Než zemřela, s jejím synem strávili den na svahu, když se přivalila hustá mlha. Matka a syn sešli z hory, ale ztratili se. Lola, vystrašená, že spadne, začala křičet jeho jméno. Potom se potkla a spadla ze strmého svahu. Nakonec ji našla obsluha svahu a podařilo se ji dostat do chatky. Vyšli pro doktora, ale Lola byla najednou pryč. Jediné, co zbylo, byly krvavé plachty. Věří se, že Lola se vrátila do mlhy a následné bouře, aby našla svého syna. Ale ani syna ani ji už nikdo nikdy neviděl. Zůstala jen vzpomínka v podobě občasného kvílivého pláče rozléhajícího se nad střediskem.

k0m1s

Jsem obyčejný člověk, který ve svém volném čase tvoří zajímavé webové stránky. Poslední dobou se velmi zajímám o tajemno, z čehož vznikl i tento web.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Back to top button

Bylo zjištěno blokování reklam

Prosíme, vypněte blokování reklam pro tento web. Reklamy nám pomáhají s provozem webu. Děkujeme.